DELL

بازار تلویزیون‌ها و محتوای 4K داغ‌تر از همیشه شده است. در نمایشگاه CES 2014، بازدیدکنندگان، تولیدکنندگان، خبرنگاران و همه و همه از 4K حرف می‌زنند. اما باید توجه داشت که اتاق نشیمن، تنها بخشی از خانه شما نیست که به تلویزیون 4K نیاز دارد؛ بلکه به مرور باید شاهد رخنه تب 4K به دنیای نمایشگرها و مانیتورها نیز باشیم.
دل به تازگی یک مانیتور 28 اینچ با رزولوشن 4K را در نمایشگاه CES معرفی کرده که باعث می‌شود چشمان شما در هنگام کار با کامپیوتر سلامت بیشتری داشته باشد. این محصول جدید که P2815Q نام دارد، دارای رزولوشن 3840 در 2160 است و از این نظر با مانیتور 32 اینچی UltraSharp این کمپانی ایرلندی برابری می‌کند. مهم‌ترین تفاوت این محصولات در قیمت آنها است. اولتراشارپ 32 اینچی، که کمتر از یک ماه پیش معرفی شده بود، هم‌اکنون بر روی وب‌سایت دل 3322 دلار قیمت‌گذاری شده است؛ در حالی که P2815Q تنها 700 دلار قیمت خواهد داشت که در واقع مبلغی کمتر از یک چهارم قیمت اولتراشارپ است. دل هنوز دلیل این تفاوت قیمت فاحش را مشخص نکرده و بر ماهم پوشیده است که چرا دو دستگاه مشابه که تنها تفاوتی جزئی در ابعاد دارند، باید تا این حد اختلاف قیمت داشته باشند!

del-4k-jetkharid

وب‌سایت کمپانی دل به زودی تمام مشخصات این مانیتور جدید مثل زمان پاسخ‌دهی، نسبت کنتراست یا روشنایی نمایشگر را منتشر خواهد کرد. اما آنچه هم‌اکنون درباره جزئیات این محصول می‌دانیم آن است که P2815Q شامل درگاه‌هایی مثل mini DisplayPort ورودی، DisplayPort ورودی، DisplayPort خروجی، درگاه USB و… می‌باشد.
dell

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما نشان داده نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * علامت گذاری شده‌اند.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

پاک سازی فرمارسال