گوگل

 

درست است که شاخص ترین خدمات گوگلی ها در نظر کاربران اینترنت دو سرویس موتور جستجو و اندروید هستند، اما گوگل خیلی فراتر از این دو سرویس فعالیت دارد.در گزارش زیر به معرفی سرویس ها و خدماتی می پردازیم که گوگل ارائه می کند اما کمتر کسی درباره آنها اطلاعات دارد:

 

Google Mars

این سرویس گوگل درست مثل گوگل ارث است با این تفاوت که با استفاده از گوگل مارس می توانید به رصد سیاره مریخ بپردازید.

google mars

 

Google Scholar

Google Scholar

گوگل اسکولار، موتور جستجویی برای سرچ مقالات علمی است که البته کمی گران است. این موتور جستجو امکان دسترسی کاربران به مقالات، تحقیق ها، کتاب ها، چکیده مطالب و… را از طریق ناشران معتبر، انجمن های کاری، منابع آنلاین، دانشگاه ها و سایر وبسایت ها فراهم می کند.

 

Google Art Project                                                                                                                                                                

Google Art Project

این سایت امکان سفر مجازی به موزه ها و گالری های هنری را به کاربران علاقه مند می دهد و سازوکاری مشابه گوگل استریت ویو دارد.

 

Google Translate

Google transalte

 

گوگل ترنسلیت، سرویسی است که به کاربران امکان می دهد تا به زبان های گوناگون تایپ کنند. ترجمه متن و جمله مورد نظر خود را به زبانهای مختلف مشاهده کنند.

 

 Google Think

Google Think

 

این سایت، محلی مناسب برای تبلیغاتی ها و شغل های مرتبط با آن است که به ارائه دیدگاه های بازاریابی و الهام مستقیم از گوگل در این زمینه می پردازد.

 

Power Searching with Google

Power Searching with Google

 

این ویژگی گوگل در جهت تقویت مهارت جستجوی کاربران فعالیت می کند. کارشناس گوگل به شما نکته ها و ترفندهایی می آموزد که در رسیدن به مطلب مورد نظر کمکتان می کند.

 

Schemer

Schemer

 

شبکه ای است که به برنامه ریزی دوستان برای دیدار یا کارهای دیگری که با هم دارند کمک می کند. این شبکه جالب به ویژه برای مناطق پرجمعیت مناسب است.

 

Google Sound Search

Google Sound Search

سرویسی است که به شما می گوید در حال حاضر چه ترانه ای در حال پخش شدن است.

 

 Google Moderator

Google Moderator

 

این سرویس یک تالار گفتگو است که کاربران می توانند در مورد هر موضوعی که بخواهند بحث کنند، سوال بپرسند یا ایده ها را به اشتراک گذارند. این تالار گفتگو به همه کاربران کمک می کند تا در مورد هرچه می خواهند اطلاعات کسب کنند.

 

encrypted.google.com

encrypted.google.com

این آدرس به کاربران گوگل کمک می کند تا با امنیت بیشتری هرآنچه می خواهند را سرچ کنند. این سرویس از SSL به عنوان راهی ایمن و رمزگذاری شده استفاده می کند. سرویس SSL در حال حاضر در وبسایت بانک ها مورد استفاده قرار می گیرد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما نشان داده نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * علامت گذاری شده‌اند.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

پاک سازی فرمارسال